پانزدهمین دوره نمایشگاه تاسیسات و سیستمهای سرمایشی و گرمایشی

پانزدهمین دوره نمایشگاه تاسیسات و سیستمهای سرمایشی و گرمایشی

فهرست مطالب

پانزدهمین دوره نمایشگاه تاسیسات و سیستمهای سرمایشی و گرمایشی از تاریخ 27 تا 30 مهر ماه 1395 در محل دائمی نمایشگاههای تهران برگزار گردید.همچون ادوار گذشته غرفه سوپرپکس با استقبال بازدیدکنندگان مواجه بوده و تنوع محصولات ارائه شده سوپرپکس موجب جلب توجه مراجعین قرار گرفت.

در این دوره از نمایشگاه سوپرپکس سعی در تکمیل سبد محصولات خود بوده و محصولات پوش‌فیت خود را رونمایی کرد. پوش‌فیت نرمال سوپرپکس محصولی است که در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت و برای جلب اطمینان متخصصین، این محصول از لحاظ کیفی بررسی و آزمایش شد.
یکی دیگر از بخش های جدید غرفه سوپرپکس بخش تست کیفی لوله سوپرپکس از لحاظ کشش بود. در این بخش لوله توسط دستگاهی از مقطع طولی به یک و نیم برابر طول اولیه کشیده میشد. این بخش مبین کیفیت بالا و آب‌بندی صد در صد اتصالات سوپرپکس است، دیگر مسئله ای که میتوان به آن اشاره نمود حالت برگشت پذیری لوله سوپرپکس است.در این بخش پس از کشیده شدن لوله، توسط یک سشوار میتوان طول لوله را به حالت اولیه بازگرداند.
در این دوره از نمایشگاه شرکت تییمه و شرکت پژتن همکاران تجاری سوپرپکس حضور داشته و از محصولات نوین خود در این نمایشگاه رونمایی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.