سیزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان اردبیل

سیزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان اردبیل

فهرست مطالب

سیزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان اردبیل از تاریخ 4 الی 7 خرداد 95 با شرکت معتبر ترین برندهای فعال در صنعت ساختمان اردبیل در محل برگذاری نمایشگاه ها اردبیل جنب مجتمع تفریحی شورابیل برگزار شد. در طی ادوار گذشته هرساله علاقه مندان کثیری ازاستان اردبیل و استان های مجاور برای بازدید به محل نمایشگاه مراجعه میکنند.

آقای شاکری نماینده شرکت سوپرپکس در اردبیل در این باره گفت: نمایشگاه این دوره نیز مانند سال های گذشته مورد استقبال مردم استان بوده و حضور شرکت سوپرپکس در این نمایشگاه دست آوردهای زیادی راه به همراه داشته است ، از جمله آنها میتوان به آشنایی بیشتر فعالان صنعت ساختمان با سیستم گرمایش کفی ارائه شده از طرف سوپرپکس و راهکارهای کنترلی این سیستم اشاره کرد ، همچنین آشنایی متخصصین تاسیسات استان اردبیل با راهکارهای نوین سوپرپکس برای سیستم لوله‌کشی ساختمان از دیگر مزایای حضور سوپرپکس در نمایشگاه را می توان نام برد. حضور کارشناسان سوپرپکس در تمام طول مدت نمایشگاه و پاسخگویی به مراجعه کنندگان از دیگر نکات بارز این نمایشگاه بود.
شرکت سوپرپکس نیز با اجرای گرمایش کفی در غرفه خود به صورت عملی مزایای این سیستم را برای بازدید کنندگان تشریح نمود. معرفی ترموستات هوشمند گرمایش کفی سوپرپکس و کلکتورهای گرمایش کفی همراه با دبی‌سنج همراه با قابلیت نصب شیر برقی برای کنترل دمای فضاها از دیگر جاذبه های نمایشگاه بود که در نظر بازدید‌کننده ای جلب خود میکرد. معرفی مزایای لوله های پکس از جمله حافظه شکلی این لوله ها ، نحوه اجرای اتصالات و عدم ترکیدگی لوله در هنگام یخ زدگی آب داخل لوله و… توسط کارشناسان سوپرپکس برای شرکت کنندگان کامل تشریح شده و به صورت عملی اجرا گردید.
لوله پوش‌فیت نرمال سوپرپکس نیز برای اولین بار در این نمایشگاه رونمایی شد ، و مورد استقبال مجریان و مهندسین تاسیسات قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.