درباره مجموعه سوپرپکس

گـــــروه سوپر پکس

«تولید کنند نسل جدید سیستم‌های لوله کشی و گرمایش کفی»

شرکت سوپر پکس در سال ۱۳۸۶ با هدف تولید و ترویج استفاده از محصولات نوین تاسیساتی شکل گرفت. استقبال روز افزون مصرف کنندگان اروپایی و آمریکایی از سیستمهای لوله کشی و گرمایش کفی با استفاده از لوله های Pex-a (روش پراکساید) این شرکت را بر آن داشت تا تحقیقات گسترده ای را در جهت انتقال تکنولوژی خاص تولید این سیستم به کشور ایران آغاز نماید.

تجربه ۳۵ ساله بنیانگذاران این شرکت در زمینه سیستمهای تاسیساتی موجب گردید تا این شرکت با دیدی روشن اقدام به انتخاب سیستمی کامل و اقتصادی جهت سیستمهای لوله کشی و گرمایش کفی بنماید.
لازم به ذکر است که تجربه قبلی ارائه محصولات شرکت ویرسبو سوئد که از سال ۱۳۷۹ به بازار ایران معرفی شد راهگشای تولید این محصول در کشور ایران گردیده و اولین نمونه های لوله Pex-a در سال ۱۳۸۶ در کشور ایران تولید گردید. هم اکنون پس از چندین سال تولید صنعتی ، لوله های سوپرپکس در بالاترین کیفیت استاندارد در کشور ایران تولید شده و ضمن تامین نیازهای داخلی به‌کشورهای همسایه نیز صادر میگردد.

از آنجا که لوله تنها بخشی از مجموعه گسترده این سیستم می باشد ،تحقیقات گسترده ای در مورد سایر اجزاء از جمله اتصالات مصرفی نیز انجام گرفت. شرکت سوپر پکس برای اولین بار در ایران تولید انبوه اتصالات PPSU را آغاز نموده و هم اکنون بالاترین تجربه تولید این نوع محصول را در کشور دارا می باشد. لازم به ذکر است که مواد اولیه این محصول از بالاترین مواد اولیه جهانی بوده و همراهی دانش فنی بالا موجب کیفیت استثنایی این اتصالات گردیده است. این شرکت تنها تولید کننده لوله های پکس از سایز ۱۶ تا ۱۱۰ میلی متر در قاره آسیا و همچنین اتصالات PPSU و برنجی مرتبط تا سایز ۷۵ میلیمتر می‌باشد که این مهم نشانگر توان بالای فن آوری این مجموعه می‌باشد.

تولیدات شرکت سوپرپکس بر اساس سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001 استوار بوده و لوله های این شرکت بر اساس استاندارد ایزو 15875 تولید می شوند. گواهی صادره از مرکز استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و همچنین مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن نیز اطمینان بیشتر مصرف کنندگان این محصول را از کیفیت بالای آن تضمین می نماید.

 

خط مشی

خط مشی 1

بر آوردن نیازهای تاسیساتی ساختمان سازان ، مهندسین و مجریان تاسیساتی با تولید سیستمی با کیفیت ، اقتصادی و با اجرای ساده با استفاده از پلیمرهای مهندسی شده پیشرفته

خط مشی 2

کسب رضایت مندی حداکثری مشتریان و ایجاد ارتباط و اعتماد بلند مدت مابین شرکت و نمایندگان فروش

خط مشی 3

بهره مندی از پرسنلی توانمند ، راضی و آموزش دیده جهت نیل به اهداف بلند مدت شرکت
چشم انداز

چشم انداز

ارتقاء به سطح معتبر ترین و قابل اعتماد ترین سیستم لوله کشی ایران

همیشه کنار شما هستیم

تیم حرفه ای سوپرپکس با شماست